колоніяСлідчий відділ прокуратури Чернігівської області закінчив досудове розслідування щодо заступника начальника одного з пенітенціарних закладів області, обвинуваченого у хабарництві, – про це повідомили у  прокуратурі Чернігівської області.

Встановлено, що службовець запропонував приватному підприємцю укласти угоду на постачання виробів, виготовлених ув’язненими. Умовою укладення договорів була сплата йому винагороди – 9,5 тисячі грн від загальної вартості замовленої продукції.

Зловмисника викрито під час отримання грошей.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні для розгляду направлено до Менського районного суду.

Довідка
Ч. 1 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 25500 грн) або арешт на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;So, yeah, each year I’ve asked them, ‘Let me host it

West Coast has already made its call on star midfielder Daniel Kerr, opting not to risk the All Australian in his first game back after knee surgery.louboutin soldes

A staff member had taken Stewart and another resident to the park on Oct.mcm bookbags
said the officer didn show outward signs of injury.alviero martini outlet
As it appears, the total Windows experience across all types of hardware is still not generating larger market share for Windows smartphones and tablets, which it seems was supposed to be the whole point of the Metro/Modern UI.borse gucci outlet

“There has been some serious discussion about whether we go to Egypt.michael kors bags uk sale
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.