18 травня відбулася традиційна зустріч голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча з переможцями всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань.

На заході були присутні 60 переможців, які гідно захистили честь області і здобули цьогоріч 67 дипломів всеукраїнського і міжнародного рівнів, із яких – 63 вибороли учні, а 4 – студенти вищих навчальних закладів області. 26 дипломів здобуто на всеукраїнських учнівських олімпіадах, 23 – у Малій академії наук, 14 – на мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, 2 – на Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, 2 – на конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

З Менського району нагороди отримали:

Марина Наумова – учениця 8 класу Менської загальноосвітньої школи імені Т. Г. Шевченка, за перемогу у VI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка нагороджена дипломом ІІІ ступеня;

Ольга Шаповаленко – учениця 8 класу Стольненської загальноосвітньої школи Менського району, за перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології нагороджена дипломом І ступеня;

Після відзначення молодих інтелектуалів та їх наставників, ними було виголошено декілька промов. Учні та студенти дякували за підтримку, запевняли у прагненні до нових звершень та закликали молодь до сумлінної та наполегливої праці на благо Народу України.

Відзначимо також, що зустріч була розпочата із запропонованої головою ОДА та щиро підтриманою молоддю хвилини мовчання в знак пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, роковини якої відзначалися того ж дня.

Коментарі закриті.