Синявська «Господарочка» не тільки частує, а й учить молодих
Учасниці клубу «Господарочка» Тетяна Сенько, Олена Сенько, Зінаїда Рубан та Наталія Деменко раді кожного пригостити свіжою випічкою.

Про куковицьких господинь у Менському районі всі знають. І що працьовиті, і смакіттям гостей дивують на свята. Синявські хазяйки нічим не поступаються куковицьким.

Вирішили і створили

У Синявці є не один десяток жінок, які допомагають своїм односельцям у готуванні страв до весіль, ювілеїв, інших подій. На зміну старшим хазяйкам приходять молодші. У селі уже всі знають, кого просити пироги спекти, а кого – гречані млинці чи крохмальні вареники зготувати.

Сім років тому синявські господині, які до того ж ще й активні учасники художньої самодіяльності, у перерві між репетиціями створили клуб за інтересами. Вирішили назвати його «Господарочка».

Об’єдналися у кулінарну сім’ю 16 жінок. Склали план роботи клубу, обрали свого керівника. Одноголосно ним стала Зінаїда Рубан. Працює Зінаїда Василівна секретарем сільської ради, але встигає і на городі та в хаті дати лад, і добрим людям у нагоді стати.

«Господарочка» діє на ентузіазмі. Ніяких коштів на проведення майстер-класів, свят страв, фестивалів ніхто не виділяє. Усі продукти і посуд члени клубу приносять на захід свої.

– Одного разу відзначали День села, то знайшлися добрі спонсори, які забезпечили борошном, маслом та іншими продуктами, – розповідає Зінаїда Василівна. – Проводити частування дуже відповідально і нелегко, але які ж вдоволені синявці і гості села, коли покуштують наших смаколиків!

Незвичайні свята

Окрім традиційних свят, «Господарочка» започаткувала ще й свої – День борщу, День картоплі, День сала…
Уперше День борщу провели у Синявці три роки тому. Клубівці наварили і пісного, і червоного з буряком, і зеленого зі щавлем, і з цукровим буряком та квасолею… Готували вдома, у своїх чавунах і каструлях.

– Коли внесли борщі до зали Будинку культури і під супровід пісень почали пригощати ними присутніх, не було жодної людини, яка б відмовилась пообідати, – каже член клубу Наталія Руденко. – А подавали ми цю страву з домашнім хлібом, пампушками з часником.

Було і свято сала – печеного, копченого, сирого, перченого, маринованого, смаженого. Синявці куштували бутерброди, «кораблики» (смажене сало з вареними кільцями картоплі), запіканки. Та найбільш ходовими були шкварки з гречаними млинцями. Багато хто з жінок готує їх, але так, як це робить Зінаїда Рубан, не вдається нікому.

Пам’ятають жителі села і День картоплі. Крім приготувань і пісень та гуморесок про бульбу, були організовані і книжкова експозиція, і виставка самої картоплі, її сортів.

На Масляну «Господарочка» частувала земляків просто на вулиці, перед Будинком культури. У величезних казанах варилися вареники – з картоплею, яблуками, м’ясом, маком, капустою, сухофруктами, квасолею, крохмальні…

Синявських господинь щороку запрошують на Троїцький ярмарок.

– Приємно, що всі наші страви ярмаркувальники з’їдають, рецепти просять, а після ще й телефонують, уточнюють, – каже учасниця клубу Наталія Деменко. – За такої оцінки нашої роботи з’являються нові ідеї, задуми, готуємо такі страви, які давно забулися. Приміром, галушки, зварені у м’ясному захолоді, чи домашній житній хліб, спечений без дріжджів.

Корисно і доступно

Працівники бібліотеки Наталія Руденко і Наталія Деменко регулярно організовують для молоді і школярів майстер-класи з приготування страв української кухні.

– На такі заняття сходяться не тільки учасники «Господарочки», а й батьки дітей. Ліпимо вареники, печемо млинці, варимо кашу і узвар. Чаклуємо над тортами і рулетами, – розповідають бібліотекарі. – Приходять на майстер-класи навіть бабусі з онуками. А ми і раді з того, адже дуже хочеться, щоб були збережені і продовжені національні традиції. Не секрет, що нам, простим українцям, уже набридли напівфабрикати сумнівного походження. Хочеться якісного, поживного, смачного домашнього харчу, після якого нема алергії, не болить шлунок.

На майстер-класах не тільки цікаво, а й корисно. Нові рецепти, до цього невідомі секрети приготування борщу чи навіть звичайної пшоняної або ж гарбузової каші завжди згодяться у житті.

– Основний акцент роботи нашого клубу – це відродження старовинних національних страв – корисних, доступних і апетитних, – каже президент «Господарочки» Зінаїда Рубан.

Коментарі закриті.