Менський районний відділ УМВС України повідомляє, що за минулий тиждень розкрито крадіжку майна та один факт спричинення тілесних ушкоджень. По вказаних фактах відкрито кримінальні провадження та проводиться досудове розслідування.

Дільничними інспекторами притягнуто до адміністративної відповідальності 10 осіб: 5 – за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, 1 – за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, 3 – за порушення правил адміністративного нагляду, 1 – за дрібне хуліганство.

27.10.2014 року в с. Дмитрівка сталася дорожньо-транспортна пригода без потерпілих.

28.10.2014 року в с. Жовтневе сталося загорання житлового будинку. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем господарки.

29.10.2014 року працівниками РЕМ виявлено пошкодження електричної опори в с. Семенівка.

30.10.2014 року в с. Синявка сталося загорання покрівлі сараю. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем господаря.

30.10.2014 року надійшло повідомлення від жительки м. Мена про те, що невідома особа відкрито заволоділа виробами з жовтого металу, які їй належать. В ході проведення розшукових заходів працівниками міліції встановлено, що дану крадіжку скоїв раніше судимий житель м. Мена.

01.11.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернулась жителька Київської області з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, множинні гематоми обличчя та голови. Тілесні ушкодження, зі слів потерпілої, вона отримала в с. Городище.

01.11.2014 року до Менської ЦРЛ за медичною допомогою звернувся житель м. Мена з травмами.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Коментарі закриті.