Менський хор ветеранів з великими концертними програмами виступав у Лісках, Блистові і Киселівці. Чули його спів і жителі сусідніх районів, і чернігівці. А тепер співучі ветерани стали народним колективом.

Постановою колегії Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації від 30 квітня за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність хору ветеранів «Придеснянські барви» присвоєно звання народного аматорського колективу.

Відповідне посвідчення вручили у Мені заступник директора обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв Михайло Ткаченко, провідний спеціаліст Володимир Макеєв та головний хормейстер центру Ольга Коцур.

Вітали ветеранський хор і його керівника Олександра Лукаша голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, голова районної ради Володимир Невжинський, міський голова Федір Фесюн, колектив «Домісольки» Менської дитячої музичної школи.

Голова районної організації ветеранів Раїса Москальська щиро подякувала усім, хто допомагав і допомагає у професійному і мистецькому зростанні хору.

На завершення урочистостей з нагоди присвоєння хору звання народного його учасники показали концертну програму. Усього в репертуарі колективу більше сотні патріотичних, ліричних і народних пісень.

Учасники «Придеснянських барв» – люди різного віку, переважно з Мени, хоча є солісти з Дягови і Жовтневого – Леонід Мельниченко, Петро Крук та Олександр Супрун. У хорі співають п’ять сімейних пар і один учасник бойових дій Великої Вітчизняної Михайло Ющенко.

Коментарі закриті.