У східному гороскопі 2013 рік – рік чорної водяної Змії, який обіцяє подарунки та сюрпризи.

Це дуже важливий, вирішальний час для кожної сфери життя людини, а також розвитку сучасного суспільства. 2013 рік Змії обіцяє справедливість, неспішність, мудрість, і в той же час буде випробовувати несподіваним поворотом подій, цікавим і захоплюючим ходом життя.

2013-ий принесе велику удачу у творчості і творчих починаннях, відкриє нові імена в науці і мистецтві, а кожну людину винагородить за рівнем її активності та участі в справах року.

Господиня року дуже мудра, вона ніколи не стане переслідувати людину, мстити їй, але її увагу і симпатію треба заслужити. Змія має своє власну точку зору, вона дещо підступна і винахідлива, не любить чужої думки, а особливо – коли цю думку їй нав’язують.

У новому році багато хто відчує себе розчарованими через свої ж імпульсивні помилкові вчинки. Емоційні особистості, що легко піддаються паніці, депресії, можуть допустити помилки, допустити самообман, який дуже дорого коштуватиме їм у майбутньому.

Час порожніх розмов, обіцянок минув, настає час копіткої роботи, практичного застосування своїх знань, умінь і досвіду.

Рік Змії сприятливий для освіти, що може стати додатковим бонусом у кар’єрі і дозволить вибудовувати ширші перспективи професійного майбуття. Що б це не було – самоосвіта, навчання на курсах, у навчальних закладах – все матиме додатковий сенс, стане визначальним у житті кожного з нас.

Громадська і політична обстановка у 2013 році буде досить неспокійною, але без активних соціальних вибухів. У ряді країн на політичну арену вийдуть нові прогресивні лідери, а в деяких відбудеться зміна керівництва.

Економічна ситуація в світі залишиться напруженою через розбіжності з найважливіших питань між провідними світовими державами. Деякі економічні оглядачі і езотерики прогнозують у 2013 році виникнення нової хвилі світової економічної кризи. Зрозуміло, ці негативні застереження є лише прогнозом крайніх варіантів розвитку подій, і їх, на щастя, можна запобігти. Світ потребуватиме мудрих і сильних лідерів, здатних вирішувати, в першу чергу, соціальні програми, впливати на всі верстви населення, вести за собою, бути прикладом успішності та стабільності.

У 2013 році не варто витрачати кошти на розваги, купівлю предметів розкоші. Господиня року не любить людей, які здатні витрачати фінанси даремно, кидаючи «гроші на вітер». У цьому році стане в нагоді планування, як гарантія стабільності бюджету. Благодійність цінуватиметься господинею року, і люди з добрим серцем, що надають безкорисливу допомогу, заслужать її симпатію і заступництво.

Шлюби, які будуть укладені в 2013 році, стануть тривалими і щасливими. Стосунки закоханих у цей період розвиватимуться нерівно, проходячи серйозні випробування, і багато пар, на жаль, їх не пройдуть. Господиня року не залишить без покарання тих людей, які занадто легковажні у стосунках, грають почуттями іншої людини – вони ризикують залишитися самотніми.

Подружжя знайдуть гармонію, якщо замисляться про духовність, навчаться чути один одного. Щасливими в цьому році будуть сімейні пари, які вміють йти на компроміс.

Коментарі закриті.