DSC_3612Учасники «Сюрпризу» на конкурсі здобули диплом і настінний годинник. Фото автора.

На фестиваль-конкурс «Танцювальний марафон-2010» зразковий колектив «Сюрприз» потрапив завдяки сучасним технологіям і … випадку. Чернігівський хореограф Алла Гордієнко, яка організувала цей культурний захід, побачила концертні фото колективу в Інтернеті.

– Фото «Сюрпризу» Аллі дуже сподобались. Вона зателефонувала мені і запросила взяти участь у конкурсі, – розповіла «Нашому слову» керівник «Сюрпризу» Мальвіна Лінчевська. – З номером «Еволюція танцю» ми завоювали третє місце у номінації «Сучасна хореографія». Піднятися бодай на третій щабель п’єдесталу було дуже непросто, адже у конкурсі, окрім нас, брали участь колективи з Києва, Шостки та Чернігова. Конкуренти були серйозними і їх було багато – всі гуртом ледь на одній великій сцені Чернігівського міського палацу культури помістилися.

«Танцювальний марафон» 24 квітня цього року пройшов у нашому обласному центрі вперше.
Організатори сподіваються, що фестиваль стане щорічним. Одним із членів журі хореографічного змагання був Гліб Григор’єв, відомий як постановник номерів у відомому телепроекті «Фабрика зірок».

Поїздку зразкового танцювального колективу на фестиваль фінансово підтримали батьки. У цьому році «Сюрпризу» виповнюється 20 років.

Коментарі закриті.