На Менщині утопилися п’ятеро чоловікЗа умов сухої та жаркої погоди значно підвищився ризик виникнення пожеж на хлібних ланах, у лісових масивах і на торфовищах. Занепокоєння також викликає зростання надзвичайних подій на воді.

– На Чернігівщині склалася тривожна ситуація з пожежами та трагічними випадками на водоймах, – говорить у своєму зверненні до жителів та гостей нашої області начальник УДСНС України у Чернігівській області Вадим Шулюк. – Щодоби надходять все нові й нові тривожні повідомлення, які сповіщають про виникнення п’яти – шести пожеж та загибель на воді трьох – чотирьох людей.

Головними причинами лиха є порушення правил безпечної поведінки під час купання або користуванні плавзасобами та необережне поводження з вогнем у побуті, на полях і в лісопаркових зонах. Часто винуватцями надзвичайних подій є люди в нетверезому стані або діти, які залишилися без нагляду дорослих.

Помилкова впевненість у безпеці присипляє у людей обережність та пильність. Це, у свою чергу, породжує порушення правил безпечної поведінки.

– Будьте уважними, не випробовуйте свою долю та бережіть найвищу цінність – людське життя! – закликає головний рятувальник області.

Коментарі закриті.