Головне управління ДФС у Чернігівській області очолила Людмила Слаутіна У колективі Головного управління ДФС у Чернігівській області відбулася вагома подія – призначено нового керівника.

Голова ДФС України Роман Насіров у відеоселекторному режимі з цієї нагоди привітав своїх колег з Чернігівщини та зачитав відповідний наказ про призначення на посаду начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області Людмили Слаутіної. Він також зазначив, що Людмила Миколаївна працює в органах податкової служби з 1992 року, показала себе професіоналом на відповідальних посадах.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч вручив Людмилі Слаутіній букет білих та рожевих троянд. А також наголосив, що нині дуже важливо повернути довіру населення до влади та силових структур. І задля цього будуть об’єднані зусилля, напрацьоване відповідне інформаційне поле.

Людмила Слаутіна тривалий час обіймала різні посади у податковій службі Чернігова. Колектив Головного управління знає, як фаховий, професійний, здатний працювати якісно і відповідально. І висловила сподівання, що за той час, поки вона працювала в ДФС України, ці принципи збереглися.

Вона подякувала за довіру та запевнила Романа Насірова, що колектив Головного управління ДФС у Чернігівській області ефективно працюватиме на бюджети держави та місцевих громад. А також, звертаючись до присутніх у залі керівників силових структур Чернігівщини, висловила сподівання на тісну співпрацю та взаємодію.

Коментарі закриті.