податковаГоловне управління ДФС у Чернігівській області доводить до відома громадськості, що відповідно до статті 27 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889 VІІІ «Про державну службу» конкурс на зайняття вакантної посади державної служби проводить Комісія що утворюється керівником державної служби в державному органі.
При цьому до складу конкурсної комісії можуть залучатись представники громадських об’єднань.
Слід зазначити, що наказом Нацдержслужби від 12.04.2016 №76 «Про затвердження Порядку обрання представників громадських об’єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби» (далі Порядок) передбачено, що залучення представників громадських об’єднань до складу конкурсної комісії відбуватиметься на конкурсній основі. На сьогодні Порядок ще не набрав чинності.
Як повідомила начальник відділу по роботі з персоналом ГУ ДФС у Чернігівській області Раїса Зарецька, в Головному управлінні ДФС області утворена конкурсна комісія для здійснення відбору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки. А після набрання чинності Порядку буде створений комітет з відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсної комісії.
Для забезпечення максимальної прозорості проведення конкурсу серед представників громадськості, здійснюватиметься аудіо фіксація засідань комітету. Аудіофайли в обов’язковому порядку додаватимуться до протоколу засідань.
Крім цього повідомляємо, що Порядком визначено терміни оприлюднення рішення керівника державного органу про проведення конкурсу, вимоги до змісту оголошення про його проведення, порядок відбору кандидатів для участі у конкурсній комісії, вимоги до громадських об’єднань, які можуть висувати кандидатів для включення до складу конкурсної комісії, перелік документів, які необхідно подати тощо.

Коментарі закриті.