Голова РДА пішов, голова райради – залишивсяПозачергова двадцята сесія районної ради була досить гарячою: депутати визначалися з довірою до керівництва Менщини, ставили питання прокурору району та начальнику податкової інспекції. Доходило навіть до взаємних звинувачень.

На засіданні сесії цього разу було дуже багато людей без депутатських мандатів: активісти, представники громади і політичних організацій також виявили бажання взяти у ній участь.

Було оголошено про саморозпуск районної організації Партії регіонів.

Голова районної ради Володимир Невжинський розповів, що йому в досить ультимативній формі представники створеної на віче Народної ради пропонували написати заяву про дострокове складання повноважень. Він пояснив, що не тримається за посаду, але хоче почути рішення усіх депутатів.

Народні обранці Менщини вирішили не міняти очільника райради. За включення до порядку денного сесії питання про недовіру голові районної ради проголосували 16 депутатів, проти – 25, троє – утрималися.

Немало звинувачень почув на свою адресу і голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко. Він заявив про те, що вже навіть здав ключі від свого кабінету, і до закінчення сесії написав заяву про звільнення із займаної посади.

Частина присутніх сумнівались у повноваженнях представників Народної ради та правильності їх обрання.

Начальник податкової інспекції повідомив, що йому погрожували та пропонували піти з посади за власним бажанням, а потім відповідав з трибуни на закиди деяких депутатів про незаконні дії.

Як завжди при революційних подіях, не обійшлося без великої кількості гасел та закликів.

Коментарі закриті.