Вчора під час особистого прийому громадян голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко мав розмову із Локнистенським сільським головою Володимиром Кручком, – про це Вдовенко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.


За словами Володимира Кручка, однією із найбільш нагальних потреб Локнистого, що особливо гостро постає напередодні початку нового навчального року, є переведення місцевої школи на опалення альтернативними джерелами енергії.


Наразі в Локнистенській ЗОШ І-ІІІ ст. використовується газовий котел. Однак через постійне зростання тарифів на блакитне паливо опалення закладу обходиться занадто дорого для бюджету місцевої громади. Ситуація ускладнюється ще й тим, що у приміщенні закладу розміщується і дитячий садок, а опалювальний сезон вже не за горами. Ще одним проблемним питанням для мешканців села є стан доріг та підвіз дітей шкільним автобусом на навчання, забезпечення закладу комп’ютерною технікою.


Безперечно пріоритетність фінансування тих чи інших об’єктів соціально-економічної інфраструктури, заходів визначають перш за все органи місцевої влади. Водночас для успішної реалізації проекту із переведення Локнистенської ЗОШ І-ІІІ ст. на альтернативні джерела опалення необхідно насамперед ретельно підійти до підготовки проектно-кошторисної документації на встановлення твердопаливного котла.

 

У свою чергу обласна рада у межах своїх повноважень готова сприяти прискоренню вирішення нагальних для громади Локнистого потреб.

Коментарі закриті.