Глава Держветфітослужби України Іван Бісюк назвав брехнею заяву глави Росспоживнагляду Геннадія Онищенка про зрив Україною інспекції сирзаводів.

“Все те, що сказано сьогодні – це брехня, по-іншому я навіть не можу сказати”, – заявив Бісюк РИА Новости в неділю.

“Ми ще у вівторок направили листа російській стороні, підписаного нашим міністром, про те, що Мінагропрод буде всіляко сприяти проведенню інспекції. З метою належної перевірки українське відомство попросило повідомити про склад і час прибуття групи експертів”, – зазначив він.

Він також підкреслив, що в телефонній розмові 16 березня з представником російської санслужби Людмилою Щікіной повідомлялося, що лист отримано і відповідь на нього знаходиться на підписі у одного з керівників Росспоживнагляду.

У той же час, за словами глави Держветфітослужби, вона не повідомила про його зміст, і сказала, що поки не варто турбуватися про візит інспекції, тому що невідомо, чи буде він взагалі.

“Наші відносини з Росспоживнаглядом сьогодні схожі на гру в наперстки: ти знаєш, що програєш, але тобі не віриться тому, що ти сподіваєшся, що все вирішиться. На мою думку, даремно ми сподіваємося, що Росспоживнагляд хоче з нами попрацювати, приїхати і подивитися наші підприємства”, – зазначив Бісюк.

Він висловив думку, що нинішні дії Росспоживнагляду спрямовані на те, щоб не допустити українського виробника на територію Митного союзу.

У той же час він підкреслив, що, незважаючи на непорозуміння, українська сторона готова в будь-який момент надати можливість російським фахівцям проінспектувати українські сирзаводи.

“Навіть якщо сьогодні вони нам подзвонять о 12 годині ночі і скажуть, що завтра приїдуть, то завтра ми їх зустрінемо і доставимо на заводи”, – додав Бісюк.

Коментарі закриті.