Гімназисти перемагають у столиці
Юний науковець Костя Гальос.

Учні Менської районної гімназії Костя Гальос та Ірина Піляєва зі своїми науковими роботами ввійшли до числа переможців всеукраїнських конкурсів.

У травні на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в Києві відбувся фінальний етап ІХ Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

У конкурсі взяли участь 74 представники з 18 областей та столиці, які захищали свої дослідницько-експериментальні роботи у різних секціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство» тощо.

Учні районної гімназії на обласний етап подали чотири роботи, три з них стали переможця­ми і отримали дипломи.

При заочному відборі у Києві кращою була визнана робота Кості Гальоса, учня 6-А класу гімназії. Саме він і представляв Чернігівщину в секції «Охорона здоров’я», де посів третє місце і був нагороджений дипломом та пам’ятним подарунком.

Одночасно у Києві проходив фінал Всеукраїнського уч­нівського науково-дослідницького конкурсу «Проектування і винахідництво». На фінальний етап цього конкурсу була за­прошена учениця 8-А класу гімназії Ірина Піляєва, яка гідно захищалася у секції «Медицина та психологія» і отримала диплом.

Підготувала юних дослідників учитель хімії і біології гімназії, керівник гуртка «Джерельце» Ірина Вовченко.

Головними спонсорами поїздки юних інтелектуалів до столиці стали їхні батьки.

Коментарі закриті.