Гімназистам сподобалося «тривожитись»
Бажаючих приміряти
протихімічний чи теплоізоляційний костюми було чимало.
Уже кілька років поспіль на Менщині за ініціативи служби з надзвичайних ситуацій проходить громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Цього року захід співпав з проведенням дня цивільного захисту у районній гімназії.

Працівники державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли школярам про діяльність служби «101», про пожежі, різні нештатні ситуації, які трапляються в області та районі. А ще ознайомили з правилами безпеки життєдіяльності за різних надзвичайних подій.

– Необхідність проведення профілактичної роботи серед юнацтва доводить саме життя, – говорить провідний фахівець служби цивільного захисту в Менському районі ТУ МНС в Чернігівській області Артем Кремльов. – Адже за перший квартал цього року в нашій області лише внаслідок пожеж загинуло 38 та травмовано шість людей, 13 осіб врятовано працівниками МНС. Сподіваємось, що хлопчики та дівчатка запам’ятають необхідні правила. Вони уникатимуть небезпек, а якщо і опиняться в епіцентрі лиха, то зможуть правильно зреагувати і викличуть рятувальників за екстреним номером «101».

Під час заходу школярі мали нагоду ознайомитися зі спеціальним спорядженням рятувальників, можливостями пожежного автомобіля, діями за сигналом «тривога».

Як зізналися гімназисти, свято, яке влаштували для них працівники служби з надзвичайних ситуацій, було не тільки яскравим, а й корисним.

Коментарі закриті.