Гімназія запалила олімпійський вогоньМенська районна гімназія відзначила традиційне свято – День гімназії. Цього року воно проходило не зовсім звично, а у формі спортивного дійства «Гімназійні олімпійські ігри».

Хоч і були олімпійські ігри місцевого значення, відкрили їх «справжні» давньогрецькі боги з Олімпу – Зевс і Афіна, роль яких майстерно виконали заступник директора з навчально-виховної роботи Ігор Полюхович та педагог-організатор Олена Шкурат.

Учні молодших класів привітали учасників доречними віршиками. Юні виконавці Антон Пеклуха та Сашко Пилипенко подарували пісню «Старт і фініш». На добрі справи благословив зібрання настоятель Свято-Троїцького храму Василь Томишин. А директор гімназії Михайло Кадушко побажав вдалих стартів та переможних фінішів.

Програма змагань була досить насиченою. Кожен міг знайти собі заняття до душі та сили: молодші школярі змагалися в турнірі з шашок, збірні команди п’ятикласників захоплено боролися в естафеті, шості – сьомі класи добивалися перемоги у тенісі, сьомі – восьмі – у футболі.

А у волейбол із задоволенням зіграли збірні команди старшокласників та вчителів і батьків.

І діти, і дорослі залишилися задоволеними не тільки грамотами, дипломами, солодкими та корисними призами, а й чудовим зарядом бадьорості і гарного настрою.


Коментарі закриті.