У конкурсі на право обслуговування 914 ліфтів, що знаходяться в комунальній власності Херсона, переможцем стало підприємство з Чернігова. Про це «Нашому слову» повідомили наші херсонські колеги.

Чернігівське підприємство «Поліссяліфтсервіс», згідно з умовами конкурсу, чи то купило, чи відкрило підприємство «Листопад» у Херсоні. Воно і стало переможцем.

Як розповів керівник цієї фірми, що був присутній на конкурсі, підприємство вже давно займається монтажем ліфтів, його оборот за минулий рік склав близько 4 мільйонів гривень. Про херсонський конкурс вони дізналися з Інтернету, і вирішили подати свої пропозиції.

Підприємство планує протягом п’яти років витратити близько п’яти мільйонів, а заробити 1,5 мільйона гривень. Тим більше, що з ринком «Листопад» знайомий – 2007 року за рахунок коштів з держбюджету він на субпідряді виконував відновлення 74 ліфтів у херсонських багатоповерхівках.

Як тільки будуть підписані договори, «Листопад» готовий привезти близько 30 фахівців з Чернігова, які займуться відновленням ліфтів.

Коментарі закриті.