56523У вас з’явилися головний біль, слабкість, біль у горлі, нежить, кашель? Значить, таки примудрилися захворіти у спеку. «Наше слово» дізнавалося, як уникнути підступної застуди та інших прикрощів гарячої в прямому сенсі пори року.

Улітку діти часто хворіють на застуду.

– Дітям не можна перебувати на сонці, їм протипоказане палюче проміння, краще відпочивати у тіні, – радить заступник головного лікаря по охороні материнства і дитинства центральної райлікарні Галина Вербицька. – Не можна довго купатися.

Важливо також пам’ятати про особливості харчування літньої пори: побільше свіжих овочів та фруктів, соків. Не слід вживати холодних газованих напоїв. Дітей, особливо маленьких, краще поїти домашнім узваром із сухофруктів.

Іноді хлопчики та дівчатка хворіють через те, що мами їх неправильно вдягають. Надлишок одягу у жарку погоду призводить до того, що дітки пітніють. Трохи продме – маємо застуду. Влітку, як і взимку, вдягатись краще по сезону.

Через те, що влітку різко збільшується споживання рідини, розбавляється шлунковий сік, у ньому стає менше соляної кислоти, яка має протимікробну, знезаражувальну дію. В результаті збільшується ймовірність харчових отруєнь, а будь-яке отруєння може спровокувати загострення або викликати появу гастриту, панкреатиту, коліту.

Необхідний для підтримання нормального водного балансу денний мінімум споживання рідини становить півтора літра при середній температурі повітря +21 градус, два літри – при температурі +26 градусів і три літри – при температурі +32 градуси. Сюди входять вода, соки, супи, «прихована» рідина, що міститься у фруктах та овочах. А можна і не змушувати себе пити, оскільки зайва кількість води підвищує навантаження на нирки і серце.

Слід також особливо ретельно підходити до вибору продуктів, дивитись на термін придатності та умови зберігання, мити руки, овочі, фрукти, ягоди. Пам’ятати, що швидше за все псуються молочні продукти, м’ясо, ковбаса. Більшість мікроорганізмів, що викликають псування харчових продуктів, розвивається при температурі +18 – +20 градусів.

Обережно: злий кондиціонер!
Холодні напої, морозиво, а особливо кондиціонери і протяги – основні чинники літніх застуд, ангін і пневмоній, які послаблюють організм.
Що робити?
Намагатися не перебувати довго під кондиціонером. Пам’ятати, що прохолодна вода (10 – 13 градусів) втамовує спрагу не гірше, ніж крижана. Воду з холодильника слід пити дуже маленькими ковтками і не більше півсклянки за раз.

Що небезпечно для серця?
Енергетичні напої з високими концентраціями кофеїну підвищують серцебиття, артеріальний тиск. Може з’явитися небезпека утворення тромбів, виникнення інфаркту та інсульту.
Що робити?
Вгамовувати спрагу водою, морсами, компотами, зеленим чаєм.

Страждають нирки
Купання у холодній воді, сидіння на холодній землі призводять до переохолодження, що провокує ослаблення місцевого імунітету і проникнення інфекції в організм. У результаті загострюються простатит, пієлонефрит, з’являється цистит.
Що робити?
Уникайте тривалого купання, після перебування у воді зніміть мокрий купальник, не сидіть на землі. Слід пам’ятати: діти теж хворіють на цистит, тому їм в жодному разі не можна переохолоджуватися.

Не поспішайте

Обливання холодною водою, щоденний холодний душ чи купання у прохолодній воді викликає стрес в організмі, що призводить до викиду багатьох біологічно активних речовин. У тому числі і таких, що перешкоджають потраплянню цукру з крові в клітини. У результаті рівень цукру в крові підвищується.
Аби цього уникнути, слід освоювати будь-який вид загартування поступово.

Коментарі закриті.