Наступного вівторка святкуватимемо Міжнародний день захисту дітей. Хороший привід, аби організувати для хлопчиків і дівчаток розважальні програми, благодійні заходи… Але чому тільки цього дня у нас, дорослих, посилена піклувальна увага до підростаючого покоління? І свято якесь не до кінця зрозуміле – від чого чи кого маємо захищати дітвору саме 1 червня?

У нашому місті для розвитку дітей створені непогані умови. Центр дитячої та юнацької творчості – найкращий приклад тому. Там наші чада вчаться співати, грати, танцювати, вишивати, опановують циркове мистецтво. Станція юних техніків у Мені – одна з найкращих в області. А ще у районному Будинку культури для дітей є танцювальні, драматичні, вокальні гуртки. Започатковано фестиваль «Зорепад» для вихованців дошкільних закладів, а конкурс дитячої та юнацької творчості «Перлина» є постійним, щорічним. У музичній школі стільки талановитих юних музикантів та вокалістів!

Стараються створювати належні умови для розвитку дітей у Березні, Киселівці, Куковичах, Макошине, Бірківці та деяких інших населених пунктах району. Непогано було б, якби у нашому місті з’явилася ще школа мистецтв, така, як є, наприклад, у Корюківці, Ніжині. До речі, моя чотирирічна онучка Настя уже другий рік відвідує школу мистецтв у Ніжині, і її малюнок представлений на Міжнародному конкурсі у Польщі.

Тож нехай наші діти і онуки ростуть, немов з води, розвиваються, стають справжніми людьми на втіху рідним.

Коментарі закриті.