Греко-католикам Мени погрожував православний священик.

На адресу вірних Української Греко-Католицької Церкви міста Мена, що на Чернігівщині, 16 серпня надійшли несподівані публічні погрози зі сторони священнослужителя Української Православної Церкви Київського Патріархату, через те, що у їхньому місті задля релігійних потреб мешканців було створено нову парафію УГКЦ.

Про це повідомила прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ.

Повідомлення про нещодавно новоутворену парафію УГКЦ міста Мена, на своїй сторінці у соціальній мережі опублікував православний священноєрей Київського патріархату Нестор Назаров. До своєї сторінки він прикріпив також посилання на інтернет видання та підписав його словами:
«Як в старі недобрі часи. Наші предки козаки загнали їх назад на захід, але вони повертаються. Єресь латинствуючих уже в Мені».
Одразу під його постом поточилась гостра дискусія, яка у швидкому темпі отримала понад півтори сотні різких коментарів з боку православного духовенства та вірян.

“Серед усього сказаного він із іншим православним священиком Григорієм публічно посилався на болісні моменти з історії України, зухвало виражався на тему святого мученика Йосафата Кунцевича, осуджуючи його, та піддаючи цим під сумнів його святість. Не обійшлось у коментарях без нецензурної лексики, теми політики, томосу та автокефалії, а також нарікання на власне зубожіння. Так, у коментарях священик нарікає на фінансову ситуацію у державі, звертає увагу на його потребу виживання у парафії, несправедливо оскаржує греко-католиків, критикує галичан та Ватикан, та звинувачує Апостольську Столицю у зазіханнях на посілість Чернігівських земель, а також сіє ненависть та ставить під сумнів єдність християн”, – йдеться в повідомленні УГКЦ.

Згодом на своїй сторінці Фейсбук Нестор Назаров вибачився:

Коментарі закриті.