Завдяки проекту Screenwise інтернет-юзер зможе отримувати реальні гроші за веб-серфінг.

За повідомленням ТСН, компанія Google запустила проект Screenwise, в рамках якого користувачам пропонуються подарункові сертифікати на різні суми за можливість відстежувати сайти, на які вони заходять. Для участі в програмі потрібно мати браузер Chrome і спеціальний плагін, який і буде стежити за інтернет-активністю.

За задумом Google, програма Screenwise допоможе краще зрозуміти користувачів і зробити продукти і сервіси компанії кращими. Зазначимо, на сторінці проекту можна дізнатися, що взяти участь в ньому можуть особи старше 13 років.

Вони зможуть претендувати на отримання від 5 до 25 доларів (у вигляді подарункових сертифікатів Amazon) залежно від терміну участі в програмі.

“Це наш спосіб сказати “дякую””, – йдеться в описі проету Screenwise.

Перші 5 доларів можна заробити просто встановивши плагін для браузера. Надалі таку ж суму користувач буде отримувати за кожні три місяці участі в проекті, який розрахований на рік.

Програма Screenwise поки не була офіційно анонсована, але бажаючі можуть вказати свою електронну адресу та отримати повідомлення про те, коли вона стартує.

Коментарі закриті.