Минулої неділі відбувся другий тур відкритої районної першості з футболу.

У вищій лізі березнянське «Полісся» приймало ФК «Кудрівка». Березнянці вкотре довели, що боротимуться за призові місця у цьогорічному чемпіонаті. Як результат – з рахунком 3:1 перемогли господарі поля.

У Синявці місцева команда приймала лідерів чемпіонату – СК «Мена». Значно сильнішими були гості, котрі перемогли з рахунком 2:8.

У Дягові швидкий гол, забитий у ворота господарів авангардівцями, зіпсував настрій уболівальникам, які прийшли підтримати свою улюблену команду. Оговтавшись, господарі створювали небезпечні моменти біля воріт «Авангарду», але забити так і не змогли. Матч завершився з рахунком 0:3 на користь менян.

Менський «Темп» приймав на міському стадіоні стольненське «Торнадо». Гострі моменти виникали біля воріт то однієї, то іншої команди. В середині першого тайму господарі завершили одну зі своїх атак взяттям воріт. Після перерви продовжилася боротьба за м’яч. Скориставшись помилкою захисників та воротаря, гості зрівняли рахунок у грі. Тож 1:1 – закономірний результат матчу.

Останній матч другого туру вищої ліги відбувся у Феськівці, де «Ювента» приймала фіналістів Кубка Перемоги «Десну» з Макошине. Господарі поля мали намір реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Відсиджуватися в обороні вони не збиралися, хоча м’ячем більше володіли гості. З рахунком 1:1 команди пішли на перерву. Більш технічна та фізично підготовлена «Десна» завершила матч на свою користь, перемігши з рахунком 1:4.

У першій лізі другий тур розпочався матчем у Сосниці між ФК «В’юнка» та семенівським «Фаворитом». Некомфортне для обох команд поле не давало змогу гравцям продемонструвати кращі свої якості. Рахунок 2:2 тримався до останніх хвилин, але у доданий арбітром час удар з дальньої відстані вирішив результат матчу, котрий завершився з рахунком 2:3 на користь гостей.

Матч між командами «Чапаєв» та «Ветеран» виявився цікавим як для вболівальників, так і для самих гравців. Захоплення, розчарування, радість – усі ці пристрасті вирували на полі. Гра завершилася перемогою чапаєвців з рахунком 3:6.

На стадіоні «Колос» у Мені місцева команда «КООП» приймала «Фортуну» зі Слобідки. Гострі моменти біля воріт обох команд, самовіддача – все це вплинуло на те, що вболівальники так і не побачили забитих голів у першому таймі. Після перерви гравці «КООП» провели ряд результативних атак, що призвело до взяття воріт гостей. Результатом гри став рахунок 2:0 на користь господарів поля.

Найзапекліша боротьба точилася на футбольному полі у Величківці, де місцевий «Шанс» приймав «Ніку» з сусідньої Киселівки. По завершенню першого тайму господарі вважали, що перемога у них в кишені, але гості не мали наміру залишити поле без «бою». Заряджені на гру, футболісти «Ніки» зробили майже неможливе. Результат – бойова нічия 4:4.