Наближається до фіналу відкрита районна першість з футболу, тож на стадіонах розгортається запекла боротьба за кожен клаптик поля, а на трибунах вирують шалені пристрасті.

Центральний матч 15-го туру, в якому зустрічалися лідери чемпіонату СК «Мена» та «Авангард», вразив емоціями, які просто зашкалювали і на полі, і на трибунах. Запекла боротьба за кожен клаптик поля, вимушені заміни в обох командах – усе це додавало напруження. Забивши у ворота «Авангарду», «Мена» зуміла не лише втримати, але й забити ще один м’яч та перемогти із рахунком 0:2.

Ще один видовищний поєдинок на стадіоні «Колос» у Мені відбувся того дня – між місцевим «Темпом» та феськівською «Ювентою». Гості першими відкрили рахунок в зустрічі, але господарі взяли м’яч під свій конт­роль і здобули переконливу перемогу з рахунком 7:3.

У Кудрівці місцева команда приймала гостей із Синявки. Повний контроль над м’ячем не дав бажаного результату господарям. Гості виявилися «міцним горішком», і в підсумку матч закінчився нульовою нічиєю.

Дягівчани на своєму полі помірялися силами з макошинською «Десною». Господарі чинили гідний супротив, але здолати більш технічну команду їм було не до снаги, тож програли з рахунком 1:5.

Цікаве протистояння відбулося у Стольному, де «Торнадо» зіграло з березнянським «Поліссям». За шаленої підтримки вболівальників господарі робили все можливе, щоб здобути перемогу. Однак один пропущений м’яч вирішив результат, тож березнянці поїхали додому з перемогою 0:1.

Перенесена гра 14 туру у першій лізі між «В’юнкою» (Сосниця) та «Ветераном» (Дягова) так і не відбулася.

Олександр МИЦ.

Коментарі закриті.