Районний чемпіонат з футболу стартував 17 травня. У турнірній таблиці першої ліги з’явилася ще одна команда з Сосниччини.

Непередбачуваним виявився матч у Березні, де місцеве «Полісся» приймало макошинську «Десну». Жодна з команд не мала наміру поступатися, але єдиний гол виявився вирішальним. Перемогло «Полісся» з рахунком 1:0.

У Мені відбулися два матчі, у яких зустрічалися чинний чемпіон району СК «Мена» та новачок вищої ліги «Ювента» з Феськівки. Досвід та клас вирішили хід матчу: було зафіксовано рахунок 12:1 на користь менян.

У наступному матчі «Авангард» приймав «Синявку». Все було вирішено у першій половині гри, коли футболісти менської команди забили у ворота гостей чотири голи. Матч завершився з рахунком 5:1 на користь господарів поля.

У Стольному «Торнадо» приймав «Дягову». Кожна команда прагнула здобути перемогу, тож рахунок 1:1 тримався до 90-ї хвилини матчу. Але у доданий арбітром час господарі вир­вали жадану перемогу з рахунком 2:1.

Ще один матч вищої ліги відбувся у Кудрівці, де місцева команда приймала менський «Темп». Гра відбулася на оновленому стадіоні. Футболісти «Кудрівки» намагалися створити свято своїм уболівальникам, тож по завершенню першого тайму рахунок зустрічі вже був 2:0 на користь господарів. Після перерви гості мали кілька можливостей для взяття воріт, але ними не скористалися. А господарі ще чотири рази змушували воротаря гостей діставати м’яч із власних воріт. Результат цієї зустрічі – 6:0 на користь «Кудрівки».

Перший тур першої ліги відкрився матчем у Семенівці між командами «Фаворит» та «Чапаєв» (Чапаєвка). У дуже напруженій грі, де вирували емоції, перемогу з рахунком 2:1 здобули господарі.

У Дягові оновлений «Ветеран» приймав новачків чемпіонату – команду «В’юнка» з Сосниці. Молодість взяла верх над досвідом, тож матч завершився з рахунком 2:12 на користь «В’юнки».

Результативний матч відбувся у Слобідці, де місцева «Фортуна» приймала величківський «Шанс». Запекла, безкомпромісна гра, яка була цікавою вболівальникам, точилася на полі до останньої секунди. Але все ж гостям пощастило більше – вони здолали слобідчан із рахунком 3:4.

Ще один матч відбувся у Киселівці, де «Ніка» приймала «КООП» з Мени. Цікава гра не давала вболівальникам нудьгувати. Меняни виявилися сильнішими, перемігши з рахунком 2:4.

Олександр МИЦ.

Коментарі закриті.