Минулого четвега делегація у складі 34 фермерів з Франції вивчала досвід роботи фермерського господарства Олексія Бутенка.

Поїздку організувала Міжнародна асоціація фермерського туризму. Іноземні гості з цікавістю розпитували про життя і роботу місцевих жителів, пройшлися селом, багато фотографували, навіть привітали місцевих школярів зі святом останнього дзвоника. Але найбільше їх цікавили нюанси фермерської справи у нашій країні.

Українська екзотика

На свято останнього дзвоника у Дягівську школу прибуло кілька десятків гостей. Вбрані переважно у спортивний одяг, усі – з фотоапаратами, говорять такою красивою мовою, що нестерпно закортіло туди, до Ейфелевої вежі й на Монмартр.

DSC_7447Дягівські школярі піднесли гостям традиційний коровай. Одна мадам так розчулилася, що почала обнімати-цілувати п’ятикласницю Марійку Руденко. Сфотографувавшись на пам’ять біля школи, гості рушили екскурсією по селу, на ходу частуючись короваєм. Смакували, хвалили.

Показуючи на приміщення сільської ради, запитували: «мерія»? І дуже дивувалися, що під ногами подекуди траплялися коров’ячі кізяки. Один із французів, Людовік Босір вигукнув: «О, корова, туалет!». Цей фермер непогано обізнаний із тваринницькою галуззю на український манер, бо сам з 2004 року неподалік від Чернігова має на правах співвласності ферму.

Усе частіше іноземні сільгоспвиробники позирають на території держав колишнього Радянського Союзу, особливо багатої на чорноземи України. Адже, за їхніми словами, у Франції сільське господарство переживає не кращі часи: високі податки, суворе законодавство. Тому найбільш прогресивні з них залишають свій бізнес на родичів, а самі вирушають освоювати Східну Європу.

Поєднала картопля

У приміщенні контори фермерського господарства на гостей чекав шикарний фуршет, але без спиртних напоїв. Французи, мабуть, наївшись короваєм, особливо на бутерброди не налягали. Оточили Олексія Бутенка і детально розпитували про роботу фермерського господарства. Більшість із них на батьківщині займається вирощуванням картоплі, тому одним із пунктів їхнього вояжу по Україні стало успішне господарство дягівського фермера.

Гостей цікавило усе: як саме Олексій Бутенко укладає угоди про оренду землі з її власниками, чи мають селяни документи на володіння конкретною ділянкою землі, скільки коштує земля в Україні, яка у неї бальність, а отже – яким чином у нас нараховують орендну плату. Французькі гості цікавилися також можливостями збуту вирощеної продукції, на що Олексій Бутенко зауважив:

– У нас не є проблемою виростити, проблема – реалізувати.

Жінки здивували

Знайомлячись із життям українського села, французи були особливо вражені чарівністю наших жінок, умовляли місцевих дівчат-доярок сфотографуватися на пам’ять. Через перекладача пояснювали, що нашим жінкам дивом вдається зберігати природну красу, виглядати красунями без косметики та у скромних хустинках.

При тому, що у селі на жіночих плечах лежить стільки роботи! Гості були шоковані, коли почули, що відпрацювавши робочий день, сільська жінка встигає займатися дітьми, готувати на усю сім’ю їжу, порати гектари городів і численну живність. Почувши, що у кожному дворі у нас тримають по кілька корів, не повірили. Тільки й сказали: «Бідні ваші жінки! Невже не можна замовляти їжу додому і найняти працівника по господарству?» Дягівчан ці поради щиро розвеселили.

Після екскурсії по території фермерського господарства Олексія Бутенка, надивувавшись сучасній техніці і прогресивним технологіям, французи того ж дня поїхали на Одещину.

Фото автора.

Коментарі закриті.