Успіх – це справа випадку …

Запитайте про це у невдахи.

§ Не чекайте, коли вас хто-небудь «відкриє», розкривайся самостійно, повторюйте про себе: я хочу, я можу, я роблю. Успіх приходить до тих, хто його добивається.

§ Вчиться! Постарайся зрозуміти, що саме успішні люди роблять не так, як ви. Важлива самовіддача, уміння вчитися на власних помилках.

§ Переслідуйте свою мету. Сформулюйте конкретну ідею, а не поринайте у туманні мрії. Запишіть свої цілі! Виникає затримка – встановіть, чим вона викликана. Візьть новий розгін, але ніколи не забувайте свою мету.

§ Визначте пріоритети в роботі. Вибирайте начальника, який уміє бути ефективним. Якщо йому це вдається, прагніть до тієї ж мети, що і він. Якщо ні –  прагніть діяти ефективніше, щоб його змінити.

§ Працюйте за планом. Увечері записуйте справи на завтра. Довгострокові завдання теж слід готувати наперед.

§ Постарайтеся зрозуміти свої кращі вміння, якості, здібності і розвивайте їх. Чесно визначайте свої слабкі сторони та шукайте шляхи їх подолання. Хто обманює себе, ніколи не доб’ється успіху.

§ Приборкуйте стрес. Постарайтесь зрозуміти його причину. Він виникає від роботи, відношення колег, неуваги начальника. Відкиньте сумніви, дійте раціонально!

§ Змиріться зі стресом, якщо не можете його здолати. Коли працюєте на повних обертах, постарайтеся насолодитися цим станом. Друге дихання можливе не тільки в спорті!

§ Розвивайте позитивне мислення. Песимізм не покращує якість життя. Говоріть собі: «Хочу більшого»!

§ Проявляйте ініціативу та заохочуйте інших. Робіть самі та надихайте на корисні дії колег, друзів. Випромінюйте гарний настрій.

§ Прислухайтесь до інших. Будьте уважним до чужої думки. Вислухайте іншого перш, ніж почнете говорити. Особливо уважно спостерігайте за начальником, щоб визначити, коли і яку він хотів би одержати інформацію. Можливо, він не любить поганих вістей по п’ятницях.

§ Будьте прозорливим. Продумайте наперед, які перешкоди можуть чекати на вас. Це заощадить час і енергію. Врахуй ступінь ризику. Тоді вас буде не просто збити з наміченого шляху.

§ Прислухайтесь до власних відчуттів. Розум не всесильний. Фантазуйте. Геніальним ідеям нерідко передували фантазії.

§ Будьте скромним. Гординя і слабкість, що заважають визнати власну помилку, не наближають до успіху. Слухайте поради і критику,  це – шлях до успіху.

§ Прагніть підняти планку вище своїх можливостей. Але це відноситься тільки до наміченої мети.

§ Хваліть інших і добивайтеся похвали для себе!

Усвідомлюйте кожну хвилину життя і знаходьте час

для важливих справ.

Знаходьте час для роботи, це – умова успіху.

Знаходьте час для читання, це – основа знань.

Знаходьте час для роздумів, це – джерело сили.

Знаходьте час для дружби, це – умова щастя.

Знаходьте час для любові, це – радість життя.

Знаходьте час для веселості, це – музика душі.

Знаходьте час для мрії, це – шлях до зірок!

З матеріалів Державної служби зайнятості України

Коментарі закриті.