Сьогодні, 25 серпня, біля АТБ жіночка з горем в очах мовчки прохала допомоги на лікування дитини.

Ні, на фото не вона, це з інтернету. Поговорив, пояснив, що в нас все було б, якби наші люди не голосували за управлінську дурість популістів та демагогів, за надання їм можливостей корупційно збагачуватись. Пояснив, що я їй і всім іншим намагаюся допомогти працюючи на зміну породженої несвідомими виборцями дурості й нахабства посадовців, працюю на те, щоб люди обирали здатних створити придатні для життя умови, а не всілякий популістський непотріб. Кивала ствердно, але не впевнений що розуміла – горе застилало для неї все інше.

Вчора до фонтану не ходив, вкотре спостерігати позбавлене реального патріотизму популістське шоу жодного бажання не було, як і дивитися на тих, хто в обмін на людське горе і бюджетну неспроможність йому допомогти забавляється влаштовуванням всіляких “банкетів під час чуми”.

Інколи в мене питають, а за кого треба було голосувати, вони ж всі однакові! Та ні, не однакові, одні відразу були орієнтовані на індустріальний парк і томограф, для початку, ну, щоб і зарплата була, і лікувальні можливості, а інші на альтанки з феєрверками та фонтани і відкати. Але більшість дійсно різниці не бачить, чим і зумовлює безліч проблем від загибелі молоді у війні та виїзду з України до відсутності можливості врятувати життя у випадку серйозної хвороби.

Розумні виборці дуже відрізняються від нерозумних. Розумні приводять ряд послідовних аргументів, з котрих логічно витікає майбутнє покращення стану справ. Нерозумні ж кажуть – давайте подивимось що вийде. І роблять такий вибір, аналіз котрого вказує вірну дорогу до біди. Але переважна більшість до аналізу нездатна, вона просто експериментує. Чим? Життям людей, майбутнім дітей, масовими трагедіями. Україну і життя в ній в першу чергу знищують нерозумні виборці. Ну а всілякі “брати поганські” з радістю цьому допомагають.

На жаль, нічим допомогти тим нерозумним виборцям, котрі жодним чином не бажають аналізувати наслідки свого вибору, не можу. Просто хочу, щоб вони знали – наслідки найжахливіших трагедій на їх руках і совісті. А особливо це стосується тих, кого Примаков набрав у виконавчі структури апарату Менської міськради.

Коментарі закриті.