Головним управління ДФС у Чернігівській області під час здійснення перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб, виявлено ряд підприємств області, які ухиляються від сплати податку на землю.
При цьому недобросовісні платники умисно використовують різноманітні схеми ухилення від сплати податку, що в свою чергу призводить до фактичного ненадходження коштів до бюджету.
Зокрема, тільки по Чернігову, на даний час, виявлено 60 суб’єктів господарювання юридичних осіб, які або не продовжили дію правовстановлюючих документів на земельні ділянки, або взагалі таких документів не мають. Орієнтовні втрати надходжень до місцевого бюджету вже складають 4,2 млн.грн.
Державна фіскальна служба області застерігає, що відносно суб’єктів господарювання, які ухиляються від сплати податку підготовлені і направлені матеріали до органів прокуратури для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
В зв’язку з актуальністю питання сплати податку на землю, звертаємо увагу керівників всіх юридичних осіб області на забезпечення своєчасної сплати платежів за землекористування та належне оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, що використовуються у господарській діяльності.

Коментарі закриті.