За січень – серпень 2016 року платникам надано 477,2 тис. таких послуг та електронних сервісів. Із загальної кількості адміністративних послуг – 66 відсотів (315,6 тис.) надано через Центри обслуговування платників.
Як повідомили у відділі обслуговування платників Головного управління ДФС області, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 26,1 тис. осіб. На другому місці послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 5,3 тис. послуг.
Також, значну кількість було надано: витягу з реєстру платника єдиного податку – 4,1 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 3,2 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 2,1 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби – 1,4 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – по 1,4 тис. та реєстрація платника єдиного податку – 1,4 тис.

Коментарі закриті.