Відповідно до покладених завдань сектор в Менському районі Сосницької міжрайонної державної фінансової інспекції проводить контроль за правильністю та законністю витрачання бюджетних коштів та використання майна, яке належить територіальним громадам сіл, селищ та міста. Про це розповідає заступник начальника-заві­дувач сектору в Менському районі Сосницької міжрайонної державної фінансової інспекції Олег Максименко:

– У нашій компетенції знаходяться питання, які нині турбують суспільство. Передусім, протидіємо зловживанням владою або посадовим становищем, розкраданню державного, колективного або приватного майна з використанням посадового становища, незаконному одержанню матеріальних або інших благ, пільг та інших переваг, одержанню кредитів, позичок, допомоги, придбанню цінних паперів, нерухомості або іншого майна з використанням пільг чи переваг, не передбачених законодавством, або на які особа не має права. Також ведемо боротьбу з хабарництвом, здійсненням безпосередньо та через посередників або підставних осіб підприємницької діяльності з використанням влади чи посадових повноважень тощо.

З метою підвищення ефективності викриття зловживань у бюджетній сфері працюють телефони довіри: 3-15-88 – сектор в Менському районі; 2-03-67 – Сосницька міжрайонна державна фінансова інспекція; 4-31-57 – Держфінінспекція в Чернігівській області. За цими телефонами мешканці району можуть повідомляти відомі їм факти корупції та різних зловживань.

Коментарі закриті.