На грандіозний, феєричний концерт зразкового спортивно-циркового колективу районного центру дитячої та юнацької творчості приїхали аматори з Чернігова, Корюківки, Щорса. Окрім вітань і подарунків для «Фієсти», вони показали ще й свої концертні номери. Бажаним гостем на святі юних циркачів був і представник асоціації «Люба Лор Україна» у Франції Даніель Бедлем.

Цирковий колектив від районної влади отримав відеокамеру. Почесних грамот керівник «Фієсти» Анжела Цигипа удостоїлася від облдержадміністрації, райдержадміністрації і райради, відділу культури і туризму РДА.

Шанувальники і друзі знаного в Україні і за її межами колективу дарували свої сценічні номери. Гаряче вітали глядачі виступи учнів Менської дитячої музичної школи, вихованців міського дитсадка «Сонечко», танцюристів «Барвінку», «Калиноньки», «Сюрпризу», солістів районного Будинку культури Наталії Підлипської і Ріти Солдаткіної, директора районного центру культури та дозвілля молоді Юлії Лукаш.

У святковому концерті взяли участь танцювальні колективи «Рикошет» та «Самарканд».

Гість із Франції Даніель Бедлем прибув теж не з порожніми руками. Він подарував оригінальний килим, на якому зображені учасники циркового колективу під час виступів на сцені. І на додачу благодійник вручив конверт з фінансовою допомогою на подальший розвиток колективу.

Винуватців свята від душі вітали колишні учасники «Фієсти», батьки дітей, котрі нині відвідують циркову студію. Слухаючи їхні щирі і теплі побажання, Анжела Цигипа не стримувала щасливих сліз.

Фінальний номер «Фієсти» зал зустрів стоячи і супроводжував його тривалими оплесками.

Фото Івана ШУЛЬГИ.

Коментарі закриті.