Уже вкотре зразковий хореографічно-цирковий колектив «Фієста» районного Центру дитячої та юнацької творчості своїми виступами довів, що є одним із найкращих не лише в області, а й в Україні. Лише від початку нинішнього року він взяв участь у семи фестивалях та конкурсах.

Наших юних талантів нагородили заслуженими оваціями глядачі і учасники ХІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу творчості Golden Fest Odessa та Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу «Зірка фест. Сяйво різдвяних зірок», який відбувся у колонному залі Київської міськради.

Прекрасно виступили фієстівці в Чернігові на ІV Всеукраїнському фестивалі Das Fest і обласному конкурсі обдарованої молоді області «Поліський зорепад».
Високі нагороди отримали наші юні циркачі на Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Моя Україна» та Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Нове покоління». І підсумком навчального року, котрий незабаром добігає кінця, став фестиваль-конкурс під назвою «Терпсихора об’єднує таланти» у Чернігові.
У всіх цих конкурсах «Фієста» отримала перші місця та «Гран-прі».

Колектив досяг таких високих успіхів завдяки нелегкій та кропіткій праці відданих своїй справі наставників. Це – керівник «Фієсти» Анжела Цигипа, керівник акробатичного гуртка Наталія Єфіменко та хореограф Наталія Прохоренко.

Мітки:

Коментарі закриті.