«Фієста» захоплювала глядачів, приймала гостей і отримувала вітання та подарункиЗразковий хореографічно-цирковий колектив «Фієста» зібрав у Мені на свій 20-річний ювілей «Закінчилися святки. «Фієсті» – двадцятка!» прихильників і шанувальників.

«Фієста» у перекладі з іспанської мови означає свято. Саме 20 років тому цю назву цирковому колективу, який утворився, запропонувала одна з перших його учасниць Катерина Терентієва. Дівчина не змогла прибути на ювілей, то вітання, теплі слова і Почесну грамоту приймав її батько – заступник голови Менської райдержадміністрації Павло Терентієв.

На святі, як і годиться, було багато гостей. Ювілярів вітали представники районної влади, міський голова, керівники обласних закладів культури. Завітав до «Фієсти» і народний депутат України Валерій Давиденко.

Найкращі слова на урочистостях були мовлені до керівника колективу заслуженого працівника культури України, відмінника народної освіти України, лауреата обласної премії імені Софії Русової Анжели Цигипи.

– Не було б сьогоднішньої «Фієсти», – зазначила Анжела В’ячеславівна, – якби не талановиті діти та їхні батьки. Усі разом – ми велика творча сила.

Почесні грамоти райдерж­адміністрації і районної ради отримала не лише керівник «Фієсти», а й найактивніші батьки учасників циркового колективу. Відзнаки дісталися солістам «Фієсти»: Валерії Цигипі, Катерині Литвиненко, Валентині Пономаренко, а подяк районної ради удостоїлися Юлія Обловацька, Катерина Боюн, Аліна Носовець і Аня Архипенко.

На урочистостях було вшановано хвилиною мовчання піонера циркового жанру у районі Тамару Шепіну, а також інших гідних людей, які зробили у становлення і розвиток «Фієсти» свій неоціненний внесок.

Цирковий колектив з Мени знають у Франції, Чехії, Болгарії, Білорусі, багатьох містах України. Уже десять літ фієстівці співпрацюють з французько-українською благодійною організацією «Люба Лор Україна», керівник якої пан Даніель прибув на ювілей.

Вітання, теплі побажання чергувалися з виступами як самої іменинниці, так і гостей. Порадували ювілярів і усіх присутніх у залі солісти – директор районного Будинку культури Наталія Підлипська і завідувач відділу культури і туризму РДА Юлія Лукаш, танцювальні колективи «Калинонька», «Сюрприз», «Барвінок», «Веселий каблучок», «Самарканд», а також співучі «Домісольки» і «Співоча пташка» з Менської дитячої музичної школи.

Районна сцена радо прийняла щорський танцювальний колектив «Ягідки» і солістку з цього міста Юлію Муравко. Приємно потішила менян і гостей «Веснянка» – танцівники з Городні.

У «Фієсті» опановують циркове мистецтво не лише менські діти, а й з навколишніх сіл і навіть районів – Сосницького і Корюківського.

Цього вечора і батьки нинішніх юних циркачів спробували себе у ролі аматорів циркового жанру. І це їм блискуче вдалося. Свої таланти демонстрували також випускники «Фієсти».

На святі не обійшлося без сюрпризів. Пам’ятні подарунки отримали всі глядачі, які сиділи на десятому і двадцятому рядах.

Ведуча ювілейного заходу директор районного центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Руденко подякувала спонсорам, які допомогли зробити свято яскравим і незабутнім, – райдержадміністрації і районній раді, відділу культури і туризму РДА, районному Будинку культури, магазину «Сонеч­ко», салонам краси «Гламур» і «Таіс», а також інформаційному спонсору – «Нашому слову».

Фоторепортаж Івана ШУЛЬГИ.

Коментарі закриті.