Нещодавно досвідчена перукарка з Мени Марина Животова взяла участь у черговому конкурсі перукарського мистецтва UKRAINIAN OPEN PHOTO FEST у столиці України.

Про конкурс власниця міської перукарні «Болеро» дізналася з журналу YOUR HAIR, зателефонувала за вказаним номером, зареєструвалася. І вже 25 вересня вирушила до Києва.

Кількість учасників конкурсу була обмежена. Для того, щоби взяти участь у змаганні кращих перукарів України, потрібно було дотримуватися певних вимог. А саме: мати гарний досвід у перукарській справі і брати участь у різних конкурсах.

Для вмілої перукарки це не стало перешкодою, адже вона вже отримала кубок лауреата у конкурсі Schwarzkopf, а також минулого року ввійшла в десятку кращих на чемпіонаті України з перукарського мистецтва.

Усім учасникам потрібно було створити образ фатальної музи для зимового номера журналу YOUR HAIR. Марина Животова блискуче впоралася із цим завданням. Найдосвідченіші перукарі країни були вражені, побачивши зачіску, котру створила менська майстриня.

В образі фатальної музи виступила менянка Тетяна Тимофєєва. Завдяки пишному довгому волоссю моделі зачіска вийшла особливо вражаючою. Тетяна Тимофєєва, крім зачіски, продемонструвала і сукню, пошиту у власному дизайнерському ательє.

Вже незабаром на сайті photo.bigudi.ua можна буде подивитися фото робіт учасників конкурсу і там проголосувати за Марину Животову. Або надіслати смс-повідомлення з цифрою 9 на короткий номер 508. Хотілося б, щоб жителі Менщини підтримали свою талановиту землячку.

Коментарі закриті.