EvromajdanУкраїна сколихнулася, Україна не хоче бути азійською країною – “Ми європейці!” скандували представники всієї країни в Києві!

Була там і делегація менян. Можливо, відповідний захід буде організовано і в Мені.

До речі, хто в нас в Мені найбільший євроінтегратор? Звісно міський голова Федір Фесюн – він і в Брюссель їздить, і в Стамбул на офіційні зустрічі та підписання документів з Євросоюзом! Мабуть, саме він і повинен був би зібрати менян на Віче за Євросоюз. Але, схоже, він євроінтегрувався лише сам, особисто.

SymvolikaМенська міськрада прийняла рішення використовувати прапор Євросоюзу. Шукаю його по Мені – немає ніде. Питаю у Федора Фесюна – де європрапор? Відповідає, що вони його вивішуватимуть тільки на свята.  Цікаво, а чому Ленін стоїть в Мені кожного дня?

Схоже, Фесюн просто знущається. Меняни їдуть на Євромайдан до Києва захищати майбутнє наших дітей, щоб їх в майбутньому, як в минулому, голодом не морили, а міський голова не тільки сам не поїхав, не тільки сам не проводить збір менян на підтримку євроінтеграції, а ще й подарований йому європрапор в кабінеті замкнув!

Що ж, прошу до перегляду відзнятого в Києві – українці активно борються за своє майбутнє.

Коментарі закриті.