Євромайдан. Відео

EvromajdanУкраїна сколихнулася, Україна не хоче бути азійською країною – “Ми європейці!” скандували представники всієї країни в Києві!

Була там і делегація менян. Можливо, відповідний захід буде організовано і в Мені.

До речі, хто в нас в Мені найбільший євроінтегратор? Звісно міський голова Федір Фесюн – він і в Брюссель їздить, і в Стамбул на офіційні зустрічі та підписання документів з Євросоюзом! Мабуть, саме він і повинен був би зібрати менян на Віче за Євросоюз. Але, схоже, він євроінтегрувався лише сам, особисто.

SymvolikaМенська міськрада прийняла рішення використовувати прапор Євросоюзу. Шукаю його по Мені – немає ніде. Питаю у Федора Фесюна – де європрапор? Відповідає, що вони його вивішуватимуть тільки на свята.  Цікаво, а чому Ленін стоїть в Мені кожного дня?

Схоже, Фесюн просто знущається. Меняни їдуть на Євромайдан до Києва захищати майбутнє наших дітей, щоб їх в майбутньому, як в минулому, голодом не морили, а міський голова не тільки сам не поїхав, не тільки сам не проводить збір менян на підтримку євроінтеграції, а ще й подарований йому європрапор в кабінеті замкнув!

Що ж, прошу до перегляду відзнятого в Києві – українці активно борються за своє майбутнє.

Схожі публікації:

Опублікувати в:



Опубліковано у Наше відео | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

11 коментарів до Євромайдан. Відео

 1. adolfhitler коментує:

  Не все так просто з євромайданом. Народ піднявся не випадково. Все йде за сценарієм Партії Регіонів і самого президента, і аж ніяк не опозиційних сил. Опозиція ж взагалі виявилася інертною, не здатною підняти народ.
  Скажіть мені: хіба в Януковича таке нерозумне і недалекоглядне оточення, щоб так по дурному допустити повторення нового майдану? В чому справа? Невже команда Януковича не розуміла, яку хвилю народного обурення викличе відмова вступати в асоціацію з Евросоюзом?
  Янукович не міг одразу піти на підписання угод з Європою тому, що боявся Путіна, не рахуватися з намаганням Росії затягнути Україну в митний союз він не міг. Тому призупинив подальші переговори щодо вступу в ЄС, знаючи напевно, що буде вибух невдоволення, що народ обуриться і піде на майдан. Це те, що треба було Януковичу. А як же інакше? Усі наші ЗМІ тривалий час готували українців до того, що Україна ось ось вступить в ЄС і долучиться до справжнього, цивілізованого розвитку своєї країни, і тут раптом, в одну мить усі народні сподівання зазнали краху.
  Тепер в української влади є усі підстави сказати Путіну: “Вибач, друже, але ми намагались, але народ не хоче в твій митний союз. Народ хоче в Європу. А ми не підемо проти народу.” Цим же кроком влада Януковича одночасно нейтралізувала можливе невдоволення вступом в Євросоюз жителів східних регіонів, які традиційно тягнуться до Росії і завжди будуть проти ЄС, а зрадити своїх східних виборців так одразу було не можна, то тепер буде чим виправдовуватися перед східняками. Отже, ми таки вступимо в Євросоюз.

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 9 Thumb down 4

 2. adolfhitler коментує:

  Отже, Янукович – справжній, європейський президент, завдяки якому ми вступимо в Євросоюз і долучимося до загальноєвропейського розвитку, європейської культури. Про євроінтеграцію так багато говорив демагог Ющенко, але він нічого реально так і не зробив, навіть на крок не наблизив україну до цього вступу. Отож, особисто я, колишній прихильник опозиційних сил, на наступних виборах вперше віддам свій голос за Віктора Януковича, завдяки якому Україна буде в спільноті розвинених, цивілізованих європейських держав.

  Думки розділилися. Що думаєте Ви? Thumb up 8 Thumb down 8

 3. vitalik коментує:

  Янукович и Азиров – продажные!!! Их время безвозвратно уходит!!! Их место в тюрьме возле параши!!!

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 15 Thumb down 4

 4. yandex.ru kerocin коментує:

  Я звертаюсь в першу чергу до автору цієї досить “цікавої” статі. Шановний ану скажіть мені будласка що нам дасть приєднання до євросоюзу, на тих умовах які зараз нам дектує Європа? Причому конкретні вигоди назовіть (ато розвили демогогію азія).

  Думки розділилися. Що думаєте Ви? Thumb up 7 Thumb down 4

 5. yandex.ru kerocin коментує:

  Дуже сумніваюсь пане Сергію що в цьому матеріалі буде хоч частина правди.

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 8 Thumb down 2

 6. Георгій коментує:

  А де ж записували у ту делегацію менян на київський Євромайдан? Чи делегація це один Гниловуст власною персоною?

  Більшості подобається. А Вам? Thumb up 9 Thumb down 2

  • adolfhitler коментує:

   А Ви, Георгій, так хотіли поїхати? Я Вас розумію. То подзвонили б Трегубенку і спитали. В чому справа, Георгій? Чи Фесюн Вас би все одно на цю поїздку не відпустив? ;)

   Більшості подобається. А Вам? Thumb up 6 Thumb down 2

  • facebook.com Сергій Трегубенко коментує:

   Записуються в Совісті і Розумі.
   Якщо вони у вас є, можете їхати і зараз. Але ж у вас навіть ім’я немає, не те що Совісті та Розуму.

   Думки розділилися. Що думаєте Ви? Thumb up 5 Thumb down 3

 7. adolfhitler коментує:

  Особливо мене спонукає до роздумів та частина відео, де народ іде ходою повз пам’ятник Леніну. Міліції на вулицях взагалі нема! І тут, навколо постаменту пам’ятника Леніну невеличка група спецпризначенців, що взявшись в коло і тримаючись за руки, охороняють пам’ятник вождю пролетаріата, зі страхом дивлячись на прямуючий натовп. Їх завдання – захист ідола, захист символа кривавого комуністичного режиму, а не забезпечення порядку. То може ось відповідь на питання, в якій же ми країні живемо насправді? Може в Україні уже 22 роки панує зовсім ніякий не капіталізм і не демократія, а неокомунізм в найгіршій його формі? Адже розпорядження про знесення усіх ідолів радянської системи, що було прийняте ще на початку 90-х, досі не виконано. Мабуть тому й не позносили пам’ятники. Бо як можна знести ідолів, на яких досі моляться як ті, хто при владі, так і народ? Як можна зносити символи комуністичної системи, яка і досі панує в країні?

  Thumb up 5 Thumb down 2

  • facebook.com Сергій Трегубенко коментує:

   Отож! Чому Фесюн їздить до Європи підписувати брехливі угоди, а на мітингу виступає біля Леніна на річницю державного заколоту?
   Маскуються під демократію, а підлість чинять комуністичну!

   Думки розділилися. Що думаєте Ви? Thumb up 6 Thumb down 3