Півень-290Протягом останніх трьох сесій Менської міськради відбувся дуже важливий процес її розвитку від допомоги голові міськради в його діяльності до пріоритету слугування інтересам людей і громади.

Почалося все з протесту проти бажання міського голови мати собі секретаря міськради, з котрим він гарантовано спрацюється – колишнього соціаліста, а нині члена партії Тігіпка Миколу Більця. Протест проявився в небажанні депутатів голосувати за такого кандидата під час 39 сесії міськради.

Наступної, 40 сесії, кандидат від депутатів Олег Сапко майже був обраний, йому не вистачило лише одного голосу.

І ось, під час 41 сесії, котра відбулася 10 жовтня 2014 року, Федір Фесюн знову висуває кандидатуру Миколи Більця. Таке враження, що Федір Іванович абсолютно не відчуває настрої депутатів. Результат цілком закономірний, за Миколу Більця проголосувало ще менше, чим попереднього разу – 11 за і 14 проти.

Приємно відмітити, що депутати, на відміну від міського голови, не зациклилися на одній кандидатурі і на цю сесію запропонували відому своєю депутатською активністю та принциповістю Оксану Півень. При цьому депутатами неодноразово наголошувалося, що головною якістю секретаря міськради має бути слугування інтересам людей і громади.

Дуже чітко пояснила, ще перед голосуванням, подальші перспективи і сама Оксана Півень, звертаючись до міського голови: “Якщо секретар і голова міської ради будуть робити чесно, відкрито для громади, ніяких конфліктів у вас з нами не буде”.

Фесюн-290Ось так от, ось такі умови для Федора Фесюна. І, здається, йому не залишається інших можливостей, ніж дотримуватися озвучених умов співпраці. Інакше навряд чи депутати і суспільство виявляться на його боці.

Схоже, панування всіляких керівників народу, на зразок колишніх секретарів райкому КПУ, відходить в минуле, поступаючись місцем тому, що прийнято називати самоврядуванням. Чи врядуванням народу, силами народу і в інтересах народу.

За Оксану Півень проголосувало 19 депутатів, проти – 4.

Потім розглянули питання про постійні комісії і дороги;

про землю для воїнів АТО;

та про будівників доріг і пам’ятники.

Коментарі закриті.