Центром  “Доброчин” розпочато реалізацію  проекту «Флікер – як засіб збереження життя на дорозі».

У рамках проекту представники ДАІ Чернігівщини ознайомляться з естонським досвідом впровадження культури носіння світлоповертаючих знаків та діяльністю дорожньої поліції в Естонії по зменшенню травматизму на дорогах.

Фахівці із Естонії під час тренінгів та ознайомчих семінарів  представлять свій успішний досвід по організації безпеки дорожнього руху, ознайомлять з діяльністю відділів профілактики естонської поліції та впровадження нових технологій в діяльність дорожньої поліції Естонії.

Буде проведена широка інформаційна кампанія в Чернігівському регіоні: зустрічі з представниками районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, підрозділів ДАІ, де обговорюватимуться спільні дії по попередженню травматизму та загибелі людей на дорогах через  впровадження культури носіння світлоповертаючих знаків, які можуть зберегти не одне життя.

Під час інформаційної кампанії в Чернігівській області, а це – прес-тур, круглі столи, уроки в навчальних закладах – будуть безкоштовно розповсюджуватись світлоповертаючі знаки та інформаційні матеріали.

Громадські організації разом із правоохоронними органами шукають шляхи попередження травматизму та загибелі людей на дорогах Чернігівщини. Одним із таких вдалих європейських рішень є носіння світлоповертаючих знаків – флікерів.

Діяльність проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ республіки Естонія та за підтримки УДАІ УМВС України в Чернігівській обл.

Коментарі закриті.