Естафету пам’яті чекають 425 ветеранів На засіданні президії районної організації ветеранів сивочолі учасники обговорили своє життя-буття, поспілкувалися з представниками влади, намітили плани підготовки до 70-ої річниці звільнення України.

Голова комісії з питань захисту ветеранів війни Петро Гаврик із сумом повідомив, що на Менщині на цей час залишилося в живих 425 ветеранів Великої Вітчизняної війни, а учасників бойових дій – всього 210.

Леонід Мельниченко, який очолює комісію медико-соціального забезпечення, поскаржився на дорожнечу ліків, відсутність пільг на протезування зубів та заміну кришталика ока. Адже до організації входять люди досить поважного віку і проблеми здоров’я їх турбують постійно.

– Ми намагаємося у міру свої можливостей допомагати ветеранам, – запевнив учасників засідання перший заступник голови РДА Володимир Василенко. – У минулому році 30 ветеранів оздоровилися в «Остречі» та інших санаторіях. На цей рік плануємо приблизно стільки ж.

Володимир Улянович також пообіцяв, що влада вирішить питання пільгового зубопротезування та продовжить безкоштовні капітальні ремонти житла інвалідам війни і вдовам загиблих.

З 4 по 26 вересня територією нашої області про­йде естафета пам’я­ті «Слава визволителям України». А ще цієї осені відзначатиметься 70-та річниця визволення Менщини. З цієї нагоди заплановано багато різноманітних святкових заходів.

Районна ветеранська організація готує альбом пам’яті і чекає допомоги від усіх небайдужих людей.

Коментарі закриті.