<img class="alignleft size-full wp-image-15467" title="rem" src="http://nslovo.com/wp-content/uploads/2012/12/rem.jpg" alt="" width="320"

The Love Handle Cure height=”208″ />Сьогодні – професійне свято працівників енергетики України. Про теперішній стан галузі у нашому районі, про досягнення та плани на майбутнє розповідає директор РЕМ Роман Гамениця.

Випробував буревій

У нашому районі електромереж нині працюють 90 енергетиків, які обслуговують 495 юридичних та 19 849 фізичних споживачів.

– Хочу зазначити, що за результатами 11 місяців цього року Менський РЕМ знаходиться на шостому місці серед структурних підрозділів облас­ті, – каже Роман Гамениця. – Ми у повному обсязі виконали плани з реалізації та заплановані капітальні ремонти. Відремонтовано більше 160 кілометрів електромереж, замінено 326 стовпів-опор, 68 трансформаторних підстанцій. На ремонт мереж було витрачено майже півтора мільйона гривень. Справжнім випробуванням у цьому році стала червнева буря, яка знеструмила майже половину району. Люди працювали з раннього ранку до пізньої ночі цілий тиждень і блискуче справилися із роботою.

– Романе Миколайовичу, не хотілось би псувати святковий настрій, але інколи трапляються і нарікання на роботу енергетиків…

– Не має зауважень лише той, хто не працює, – констатує директор РЕМ. – Хочу особисто попросити вибачення у споживачів за деякі незручності. Адже електричні мережі потребують досконалої уваги та систематичних ремонтів. Звідси й аварійні відключення. Щодо планових відключень, то їх графік постійно подається в «Нашому слові», щоб люди змогли підготуватися, вимкнути електроприлади. Якраз під час цих відключень проводяться поточні та капітальні ремонти, очищення мереж від дерев. Останнє часто викликає незадоволення людей. Але «Правилами охорони електромережі» передбачено, що споживач має самостійно розчищати зелені насадження під електромережами у радіусі двох метрів. Якщо ж він цього не виконує, ми повин­ні відключити електропостачання або провести очистку самостійно. Взагалі, якщо громадяни мають серйозні зауваження, вони можуть зателефонувати мені особисто за номером 2-16-12.

Напруга стабілізується

У наступному році наші енергетики хочуть провести повну реконструкцію електромереж Семенівки (вже готовий проект), адже лінії і опори там практично не мінялися з 1962 року. Також шляхом зміни перетину проводів, розділення найбільш навантажених ліній та встановлення додаткових розвантажувальних підстанцій ремівці планують здолати основну проблему нашого міста – низьку та нестабільну напругу в мережі.

– Маємо і плани, і здобутки, – посміхається Роман Гамениця. – Але найбільше наше досягнення – це стабільний професійний колектив. Серед найкращих хочеться виділити електромонтерів Олександра Денежського, Михайла Федоренка та Анатолія Крамаренка, контролера Світлану Кожушко, водія Віктора Мантуленка, інженера ВТГ Світлану Дубровну, майстра Віктора Зборщика. Щирі привітання висловлюємо нашим ветеранам Сергію Аношку, Олександру Ілляшу, Анатолію Петрусенку та іншим.

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято. Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові. Удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях рідного краю.

Коментарі закриті.