Державна фіскальна служба України, крім приймання податкової звітності в електронному вигляді, здійснює приймання та обробку звітності, яка подається до Пенсійного фонду України, Державної служби статистики України та Державної служби зайнятості України.

Вирішити проблемні питання щодо подання в електронному вигляді податкової звітності та реєстрації податкових накладних платникам податків допоможе Саll-центр, який здійснює інформаційну підтримку та технічну допомогу.

Також функціонує Контакт-центр. За допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти, факсу та голосового автовідповідача Контакт-центр проводить надання консультацій та інформаційно-довідкових послуг відповідно до Податкового та Митного кодексів України, законодавства з питань сплати єдиного соціального внеску та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС.

Крім того, здійснюється організація роботи та надання послуг електронного цифрового підпису, розсилка на електронні адреси платників повідомлень про зміни в законодавстві з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного соціального внеску та іншого законодавства що контролюється ДФС.
Контакт-центр забезпечує організацію роботи зі зверненнями, що надійшли з державної установи “Урядовий контактний центр”.

Також при Державній фіскальній службі України працює антикорупційний сервіс «Пульс». Він допомагає у вирішенні проблемних питань, які виникають під час спілкування з службовими особами відомства.

Отже клієнти фіскальної служби та митниці у разі виникнення проблем при спілкуванні з фахівцями цих відомств, зокрема, коли посадовці зловживають своїм службовим становищем, мають змогу оперативно повідомити про це на номер телефонної лінії: (044) 284-00-07. Антикорупційний сервіс «Пульс» при ДФС України працює цілодобово.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The paperwork details a half dozen times regulators delayed him or steered him in the wrong directionThat fell last year to Matt Jones, who holed a long birdie putt on the 18th and then chipped in for birdie to beat Matt Kuchar in a playoff.cheap ray ban glasses
The family requests any monetary donations be made to the Alzheimer Association, Aloha Chapter.toms outlet
On the screens above the stage, they did pay tribute to Lopes with a video montage during “Meant to Be.prada bags

Senior finds inspiration in father’s journey to America

May 20, 2015 Senior Brandon Aguirre shares how his family’s journey to live the American dream is shaping his experiences as a student at UW Eau Claire as well as his future goals.prada bags uk
And he also found that a dancing Hindu deity bought for about $18 sold eventually for $372,000.toms sale
We’re on a mission.mulberry outlet uk
who bring their stellar House arts voting records to the Senate.borse prada
mulberry sale uk

Коментарі закриті.