Більшість платників Чернігівщини активно користуються сервісом «Електронна звітність», адже це швидко, зручно та сучасно. Так, майже 99 відсотків платників податку на додану вартість звітують в електронному вигляді.

Податковим кодексом України передбачено, що податкова декларація подається засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Як повідомив начальник відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Чернігівськіцй області Олександр Кулик, з початку року 20,8 тисяч платників стали клієнтами Центру сертифікації ключів. Найактивнішими користувачами є приватні підприємці, кількість яких – понад 15,6 тисяч. Ці платники мають можливість відчути всі переваги систем електронного звітування.

Так, застосування Інтернету з кожним роком стає все більш невід’ємною частиною нашого життя. Переваги користування сервісом “Електронна звітність” оцінити дуже просто і кожен бухгалтер, що вже скористався цією можливістю, відчув всі плюси на власному досвіді.

Сьогодні платники податків мають змогу подавати звітність до органів ДФС в електронному вигляді так би мовити, без відриву від виробництва, безпосередньо з офісу платника, без черг, які можуть виникати у дні її масового подання. Відпадає потреба і в самих бланках звітності. Перехід на електронну систему звітності дає також багато нових можливостей платникам. Це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм.

З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує час платників податків.

Коментарі закриті.