mnНа українських водоймах розгорнулася справжня війна. Чужі нашим краям види наступають на вітчизняних водних мешканців, – пише “Високий Вал“.

В українські водойми все частіше потрапляють не властиві вітчизняній природі прибульці. На сьогодні майже два десятки прибульців з різних куточків світу вступили в боротьбу «за місце під водою» з аборигенними мешканцями вітчизняних водойм.

– Екологи давно вже б’ють тривогу з приводу прибульців. Неодноразово в пресі з’являлися повідомлення про «знахідки» в різних акваторіях піраній. Хтось награвся з нею в домашніх акваріумах, і коли набридла, виплеснув цю екзотичну для наших країв рибу в річку.

В основному зустрічається теплолюбний травоїдний підвид піраньї Паку – це досить велика риба досягає 60 см. у довжину. Нашу зиму вона не переживе і зникне з настанням холодів. Але у водойми все частіше потрапляють види, які добре адаптуються до наших умов. Вони розселяються і починають витісняти наші аборигенні види риби, – розповідає голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков.

– Яскравий приклад агресивності прибульців, наш рідненький український золотий карась, якого в Червону Книгу України витіснив виходець з Далекого Сходу – срібний карась. Також серйозну загрозу нашій рибі представляє сонячний окунь з Північної Америки, який вже зустрічається в Каховському та Кременчуцькому водосховищах, а так само в 22 річках Херсонської, Запорізької і Дніпропетровської областей. А подорож він почав з Каховського водосховища, куди потрапив з акваріума.

Сонячний окунь сьогодні активно розмножується у водах Дніпра. За словами вчених, цей вид риб, що мешкає у водах субтропіків, дуже не примхливий в їжі, в результаті чого “корінні” жителі Дніпра залишаються без прожитку. Людина загралася з природою. Все в цьому світі взаємопов’язано між собою і тому не можна допустити розриву цього ланцюжка, що може спричинити екологічну катастрофу.

Як повідомляли нещодавно чернігівські медіа, місцеві рибалки виявили у Десні дивну рибину, яка відноситься до групи карликових глибоководних акул.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The two longtime endorsers got together recently to help design a new Federer shoe inspired by a classic 1988 Air Jordan model

That is exactly and precisely why we have chosen to give marriage special treatment.borse alviero martini
When you’re sick with the stomach “flu” you may need to puke, and there’s not much you can do about it.prada bag
Walden has a whiff/swing rate of 22% on that fastball.mulberry handbags sale
He is so dehydrated and fatigued that he is sure he is going to pass out any second.mcm handbags

Darren Staples/

Traffic backs up as more than 50 miles of I 65 southbound is shut down from the weather, March 5, 2015, in Mount Washington, Ky.mulberry bags outlet
Achieve success.borse gucci outlet

Prefer a crunchier base.timberland outlet uk
They didn’t even know if they’d be playing a few weeks ago” also reflecting that Cale Hooker to turn goalkicker was not a great innovation, invoking cheekily on this day a memory of Bill Duckworth.prada bags uk

Коментарі закриті.