Дослідники Facebook визнали, що проглядання новин в соцмережі може заподіяти людині шкоди, повідомляється в блозі компанії. Але не все так погано.

 

У статті “Важке запитання: чи може час, проведений в соцмережі, заподіяти нам шкоду” дослідники Facebook Девід Гінзберг і Мойра Бурке прийшли до висновку, що пасивне гортання новинної стрічки може бути несприятливим для психічного здоров’я людей.

“Загалом, коли люди проводять багато часу за пасивним поглинанням інформації, вони згодом відчувають себе гірше”, – йдеться в статті.

 

Як приклад наводиться експеримент, проведений серед студентів Мічиганського університету. Одних попросили протягом десяти хвилин читати новинну стрічку, а інших – розміщувати пости і листуватися з друзями. Настрій студентів з першої групи до кінця дня було гірше, ніж у учасників другої.

 

Також повідомляється про те, що у людей, які “переходили по посиланнях в чотири рази більше, ніж середньостатистичний користувач, або лайкали пости в два рази більше середнього”, душевний стан був гірший.

 

Дослідники Facebook висунули припущення, що “читання про інших людей онлайн може привести до негативних соціальних порівнянь”.

 

Проте компанія закликає користувачів проводити в Facebook більше часу, наприклад спілкуватися зі старими друзями, базікати в невеликих групах або обмінюватися контентом безпосередньо з друзями. На думку дослідників, це може зробити користувачів щасливіше.

Коментарі закриті.