Відділ освіти райдержадміністрації оприлюднив консультативні телефони регіонального оперативного штабу з питань вступної кампанії.

Якщо у абітурієнтів з’являються проблеми із процедурою вступу до вищих навчальних закладів, вони або їхні батьки можуть отримати консультації, зателефонувавши за номерами 95-21-64, 95-21-56 (у Чернігові).

У той же час прес-служба Громадської мережі ОПОРА повідомила “Нашому слову”, що була проведена перевірка роботи оперативних штабів з питань вступної кампанії, які за дорученням МОНу мали бути створені у кожній області.

Експерти мережі хотіли звернутися до гарячих ліній з запитанням, яке може потенційно цікавити кожного абітурієнта: нотаріус відмовляється завіряти копії документів, що робити в цій ситуації?

Головна гаряча лінія Міністерства освіти та науки виявилася надто завантаженою. Після 10-го дзвінка експертам так і не вдалося додзвонитися.

ОПОРА намагалася знайти номери телефонів регіональних штабів на веб-сторінках обласних управлінь освіти та міських відділах міста Києва та Севастополя, проте це вдалося зробити лише у 9-ти регіонах (Вінницька, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Рівненська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області). У всіх інших регіонах, включаючи Автономну Республіку Крим, міста Київ та Севастополь, телефонні номери гарячої лінії для звернень абітурієнтів на сайтах відсутні, або ж знаходяться у складно доступних місцях.

У Чернігівській, Сумській та Івано-Франківській областях телефони гарячих ліній не відповідають, а в Житомирській області номер постійно зайнятий.

Фахову консультацію з питання, яке потенційно може цікавити абітурієнта, надали лише у двох обласних управліннях – Рівненському та Запорізькому.

Нагадаємо, що згідно з листом міністра освіти і науки Дмитра Табачника, до 15 липня у кожному обласному і міському управлінні освіти та науки мали б бути створені оперативні штаби з питань вступної кампанії 2010 року з гарячою лінією. Інформація про номери телефонів гарячої лінії мала б бути оприлюднена у ЗМІ.

Отримати безкоштовну юридичну допомогу чи поскаржитися на порушення можна за багатоканальним номером «гарячої лінії» Громадянської мережі ОПОРА (044) 225 32 81.

Коментарі закриті.