Нога семикласниці Валерії провалилась у ливнівку, визволяла дівчинку бригада рятувальників.
У четвер вранці учениця міської школи ім. Т.Г.Шевченка поспішала на уроки, а натомість отримала травму і змушена лікуватися.

Її мама (учителька цієї ж школи) розповідає:

– Вранці ми усією сім’єю під’їхали до школи. Вийшли з машини на автостоянці біля п’ятиповерхівки (навпроти школи). Ми з сином вже ступили кілька кроків на дорогу, а донька раптом провалилася однією ногою кудись глибоко. Давай розчищати сніг – там решітка водостоку. Ото в широку щілину нога дитини й провалилася. Снігом усе було завалено, решітки не видно. Давай ми витягувати – ніяк. Довелося викликати рятувальників. А потім – до хірурга, на рентген. Слава Богу, перелому немає, та коліно у Валерії розпухло, посиніло.

За словами начальника державної пожежно-рятувальної частини Олега Омельяненка, бригада рятувальників за допомогою гідроінструменту решітку ливнівки розсунула і ногу дитини визволили з пастки.

– Цю дівчинку визволили, а де гарантія, що у таку ж халепу не попаде інша людина? – каже Олег Омельяненко. – Там такі величезні щілини по боках решітки. Тож ми зателефонували до міськради і попередили, що це місце треба позначити.

Того ж дня «Наше слово» побуло на місці пригоди і зафіксувало: злощасну ливнівку таки позначили червоною ганчіркою. Але після обіду вона вже валялася в іншому місці.

Мітки: , ,

Коментарі закриті.