остречДитячий санаторій імені Щорса, що знаходиться у смт. Сосниця (Чернігівська обл.), залишається у власності держави. Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 13 травня, повідомляють “Наші гроші”.

Суд визнав недійсним рішення виконкому Сосницької селищної ради від 2008 року про оформлення свідоцтва права власності на комплекс санаторію за дочірнім підприємством «Укрпрофоздоровниці» «Дитячий санаторій ім. Щорса».

Майно санаторію є державною власністю. Це підтверджується рішенням суду, на підставі якого комплекс будівель санаторію у жовтні 2012 року був зареєстрований за Фондом держмайна.

Санаторій перебував лише у віданні і користуванні «Укрпрофоздоровниці», але не у власності.

Між тим «Укрпрофоздоровниця» у 2005 році сама отримала свідоцтво про право власності на санаторій. А у 2008 році він був перереєстрований на дочірнє підприємство «Дитячий санаторій ім. Щорса». Оформлення права власності на санаторій за «Укрпрофоздоровницею» і її дочірнім підприємством без згоди Фонду держмайна було протиправним.

Як свідчать матеріали справи, представники «Укрпрофоздоровниці» вже встигли продати частину майна.

Комплекс будівель санаторію розташований у Сосниці на вул. 8 Березня, 21 (34 об’єкти) та провул. Зелений, 2 (гуртожиток, гараж з конюшнею).

92,9% акцій ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» належать Федерації профспілок України.

До речі, майже поруч — біля Мени, розташовано санаторій “Остреч”, щодо якого теж тривають майнові суперечки. Декілька років тому крупний землеорендар із Коропщини Олександр Боровик на підставі того, що свого часу “Остреч” було збудовано на кошти сусідніх колгоспів фактично приватизував його, прибравши до рук контрольованого ним  Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств (у Радянські часи Ради колгоспів УССР).

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;And he stressed the importance of educationIt become part of the overall experience and a special, special thing, said the coach who has his hockey scholarship college bound son Tyson here.mulberry handbags uk
Wisconsin target Henry Ellenson, a 6 foot 9 guard/forward is averaging about 26.prada purse

By the way, if you know of a better deal than I’ve listed, add in the comments.mk handbags uk

“New Zealand cities consistently score highly on all liveability factors, providing expatriates with quality housing, excellent infrastructure, comprehensive health care, a wide selection of restaurants and other amenities, as well as a good education and environment for their families,” she said.mulberry outlet uk
Then came the flagstick hit 14.borse gucci
Women are always seen as victims.mulberry bags outlet
He’s seeking a multi year deal playing with a stable offense.Basket Pas Cher
Initially targeting college students and Mexican immigrants, Modelo quickly boosted sales from 1.mulberry outlet

Коментарі закриті.