Кияни перемогли з рахунком 1:0 завдяки голу Олега Гусєва на 31-й хвилині.

футбол2

У четвер, 27 червня, стартував Об’єднаний турнір за участю чотирьох команд – “Динамо”, “Спартака”, “Шахтаря” та “Зеніта”. В першому матчі у Москві зустрілися найпринциповіші суперники за часів чемпіонату СРСР – “Динамо” та “Спартак”. Кияни перемогли з рахунком 1:0 завдяки голу Олега Гусєва на 31-й хвилині. Капітан реалізував пенальті за порушення правил проти Артема Кравця. Загалом, матч вийшов не багатим на гольові моменти. До голу була рівна гра. А пропустивши, “Спартак” почав проводити небезпечні атаки. Можна згадати момент Кротова на 65-й хвилині та дальній удар Тимофєєва у компенсований час. Але в обох випадках спартаківці били повз ворота. 30 червня динамівці зіграють з “Зенітом”, а “Спартак” поїде у Донецьк. ОБ’ЄДНАНИЙ ТУРНІР 1 тур СПАРТАК Москва, Росія – ДИНАМО Київ, Україна – 0:1 Спартак: 30. Песьяков, 33. Боккетті, 3. Бризгалов, 23. Дмитро Комбаров, 34. Макєєв (15. Паршивлюк, 46′), 80. Глушаков, 21. Чельстрем (49. Ананідзе, 59′), 6. Рафаель Каріока (40. Тимофєєв, 79′), 14. Яковлєв (22. Козлов, 74′), 12. Мовсісян, 25. Білялєтдінов (57. Кротов, 46′) Динамо: 35. Коваль, 2. Даніло Сілва, 3. Селін, 9. Безус (13. Мехмеді, 46′), 10. Ярмоленко (8. Алієв, 62′), 19. Гармаш (18. Макаренко, 46′), 20. Гусєв (к) (16. Сидорчук, 46′), 22. Кравець (77. Цуріков, 79′), 24. Віда (99. Дуду, 46′), 25. Аруна (5. Вукоєвич, 62′), 34. Хачеріді 0:1 Олег Гусєв, 31′ – пенальті