З 01 серпня 2017 року розпочинає свою роботу  Фонд соціального страхування України, який утворено  шляхом  приєднання  Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 08.02.2017  № 13 «Про затвердження граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України, структури органів Фонду  та створення робочих органів»  утворено відокремлений  підрозділ  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області –  Менське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Чернігівській області (15600, м. Мена, Чернігівської обл., вул. Троїцька, 5а, тел. 21283, 21448, 21408).

Менське відділення  реалізує  державну політику  у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування  та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства на території  Менського, Корюківського та Сосницького районів.

Повідомляємо про місцезнаходження структурних підрозділів Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду та контактні телефони :

м. Мена, вул. Чернігівський шлях, 4 тел. 22430, 21253;

 

Відділ соціальних послуг у Корюківському районі: м. Корюківка: вул. Вокзальна, 8а, тел.31236, 31498, 31238.

Представник     відділення     у      Сосницькому районі: смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 16 ,  тел. 27632.

За роз’ясненнями і консультаціями просимо звертатись за  вищезгаданими телефонами.

 

Начальник  Менського відділення управління виконавчої дирекції Фонду Ірина Петрушенко

 

Коментарі закриті.