У п’ятницю – суботу, 22-23 квітня, менські картингісти відвідали обласні змагання з картингу. Турнір було організовано Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. Підростаючі Шумахери два дні «давали жару» під відкритим небом на аеродромі між с. Красне та с. Топчіївка, що по трасі Чернігів – Київ.Менська команда

У змаганнях брали участь команди таких міст як Чернігів, Ніжин, Остер, Ічня, Сміла, Мена і навіть столичні спортсмени.Команди перед стартом

Менські чемпіони не підвели – всі ввійшли в десятку кращих (нижча зайнята позиція – 8).

Змагання розділили на два типи: змагання швидкісного маневрування (фігурка) та шосейно-кільцева гонка.Під номером 71 брав участь Бреус І., “фігурка”.

Наш земляк Пономаренко Юрій в перший же день показав суперникам як треба «крутить баранку» і виїхав на першу позицію.Переможець Пономаренко Ю.

На другий день було не менш гаряче. Нашим чемпіонам прийшлось добре попотіти, щоб отримати гарні місця. Так, у гонці класу Популярний Ю (М) картингісти менщини зайняли 3, 5, 7 і 8 місця.

У змаганнях класу Популярний (підпільна назва «мужики») Кармазін О. отримав срібло, а Пономаренко Ю. зайняв четверту позицію. У «старших» змаганнях вони брали участь вперше, але показали класний результат.На другій сходинці Кармазін О.
Під номером 71 – Бреус І., 73 – Гавриленко М., 75 – Жураковський А., 77 – Пономаренко О.
Під номером 75 в грі “мужиків” грав Кармазін О.

Тренер менських картингістів Чорний Володимир Іванович. Спонсори учасників – їхні батьки. До речі, меняни прибули на змагання на своїх картах.

Більше фото тут.

Коментарі закриті.