Це в них там – за Айн Ренд «Атлант розправив плечі». А в нас шарикови та швондери все перетворюють на гниле болото.

 

 

 

Що я думаю про розроблену в Менській ОТГ стратегію, я вже писав. По суті, марення староої від розбитого корита. Щоправда, спочатку все було чудово, всі забаганки старої виконувала Золота рибка. Ну, до певного моменту.

Ось і Примаков у нас має безліч забаганок, котрі, начебто, для нього має забезпечувати хтось. Ох, кого вже тільки Примаков не намагався призначити Золотою рибкою по задоволенню своїх забаганок! Нині дійшла черга до підприємців. У будь-якому випадку це можна зрозуміти по матеріалах видання, котре в повній мірі можна вважати поширювачем світобачення Примакова.

Бюджет громади збільшиться на 1 мільйон гривень, якщо алкоголь та тютюн продаватимуть легально?  та

КОМЕНТАР ЧИТАЧА. “Не бійтеся вимагати чек”.

Звісно, якби стратегія розроблялася хоч трішечки серйозно, то було б проведене відповідне дослідження і побудована крива Лаффера для Менської громади, з’ясовано, які рівні оподаткування забезпечують найбільше надходження до бюджету в довгостроковому плані. І які рівні діють на сьогодні, враховуючи й непрямі та приховані види оподаткування, зокрема, корупційне. От тоді вже можна було б вести мову про можливість і доцільність зміни рівня оподаткування в той чи інший бік.

Тільки вкрай примітивному та безвідповідальному розуму може прийти думка, що чим вищий рівень оподаткування, тим краще. Були вже такі колись, бездумно оподатковували… Тепер їх жертвам пам’ятник стоїть, до голодомору довели українців своїми добрими намірами.

Коментарі закриті.